Sektörel Çözümlerimiz
Pergo Araç Takip Sistemlerinin size sunduğu sektörel çözümler sayesinde araçlarınızın güvenilirliğini ve performansını arttıracak imkanlardan faydalanabilirsiniz.

Vagon-Konteyner Takip ve Kontrol Sistemi

Vagon / Konteyner Takip ve Kontrol Sistemi, şehirler arası ve uluslararası taşımacılık yapan araçların takibi ve güvenliğini sağlamak amacıyla geliştirilen bir sektörel çözümdür.

Filo Yönetim Bakım Servis ve Analiz Sistemi

Filo Yönetim ve Analiz Sistemi, sayesinde filonuzda bulunan tüm araçların yönetimini yapabilir, girilen veriler doğrultusunda analiz sonuçlarını alabilirsiniz.

Çağrı Merkezi ve Acil Durum Takip Sistemi

Çağrı Merkezi ve Acil Durum Takip Sistemi sayesinde araçlara takılan acil durum butonu sayesinde şoförlerin olası tehlikelere karşı düğmeye basması sonucu otomatik olarak çağrı merkezimizle irtibata geçilmesini sağlayan sistemlerdir.

Rota Bölge Güzergah Planlama ve Kontrol Sistemi

Rota – Bölge – Güzergah Planlama ve Kontrol Sistemi, servis taşımacılığı ve toplu taşıma araçlarının rota ve güzergah planlamasının yapılması, duraklara giriş çıkış süreleri, bir sonraki durağa varış bilgileri bu sistem sayesinde hesaplanmakta ve yönetilmektedir.

Personel Servis Araçları Takip ve Planlama Sistemi

Personel Servis Araçları Takip ve Planlama Sistemi sayesinde hangi personelin hangi duraktan hangi araca ne zaman bindiği ve nerede ne zaman indiği raporlanabilmektedir.

Öğrenci Servis Araçları Takip ve Veli Bilgilendirme Sistemi

Öğrenci Servis Araçları Takip ve Veli Bilgilendirme Sistemi öğrenci taşımacılığı yapan firmaların daha etkin ve güvenli bir şekilde öğrenci taşımaları ve akıllı uyarı sistemi ile veli bilgilendirmesi yapabilmeleri için geliştirilmiştir

Sefer Durak Takip ve İstatistik Sistemi

Sefer / Durak / Takip ve İstatistik Sistemi araçların dolum ve yükleme yapacağı yerler ile belirlenen bu duraklar arasında yapılan sefer sayılarının takibi ve sefer varış zamanlarının raporlanabildiği bir sistemdir.

Sıcaklık Nem Takip ve Kontrol Sistemi

Sistem sayesinde araçlarının yük taşıdıkları bölümün seyir halindeki ısı durumunu öğrenebilir, anlık oluşan problemlere anında müdahale edebilir.

Yakıt Alım Takip ve Kontrol Sistemi

Yakıt Alım Takip ve Kontrol Sistemi, Opet ve PO ile entegre çalışmakta olup, araç filolarında taşıt tanıma sistemi olan firmaların yakıt alımlarını otomatik olarak bu sistem üzerinden izleyebilmeleri ve raporlayabilmeleri için geliştirilmiştir.

Yük Damper Takip ve Kontrol Sistemi

Yük / Damper Takip ve Kontrol Sistemi damperli araçlarla yük taşımacılığı yapan firmaların araçlarında yük olup olmadığının takibi için geliştirilmiştir.

Hafriyat Atık Takip ve Kontrol Sistemi

Hafriyat / Atık Takip ve Kontrol Sisteminin amacı hafriyat ve atık taşımacılığı yapan firmaların araçlarının kanuna aykırı yükleme ve boşaltma yapılmasının engellenmesi amacıyla geliştirilmiştir.

Taksimetre Kazanç Takip ve Kontrol Sistemi

Taksimetre Kazanç Takip ve Kontrol Sistemi kendi taksisinde şoför çalıştıran taksi sahiplerinin taksinin günlük yaptığı kazancı takip edebilmesi amacıyla geliştirilmiştir. Taksilerdeki en büyük sıkıntı şoförün kazancının az söyleyip haksız kazanç elde edilmesidir.

Araç İçi Kamera Sistemleri

Araç içi kamera sistemleri, araç takip ve güvenliği için son derece önemli bir araçtır. Bu sistemler, araçların içinde gerçekleşen olayları kaydederek, güvenlik ihlalleri ve arıza gibi durumlarla başa çıkmaya yardımcı olur.

Yakıt Takibi

Yakıt takibi, araç takip sistemi için oldukça önemli bir konudur. Yakıt takibi, yöneticilerin araçlarının ne kadar yakıt tükettiğini, yakıt maliyetlerinin ne kadar olduğunu, hangi araçların daha tasarruflu olduğunu takip etmelerine yardımcı olan bir sistemdir.

Güvenlik Sistemi

Araç takip sistemi sadece araçların konumlarının izlenmesi ile sınırlı değildir. Güvenlik açısından da oldukça önemli bir rol oynayan araç takip sistemleri, araç sahiplerine birçok güvenlik özelliği sunmaktadır.

Hemen Ara
Whatsapp