Rota Bölge Güzergah Planlama ve Kontrol Sistemi
Page Image

Rota Bölge Güzergah Planlama ve Kontrol Sistemi

Rota – Bölge – Güzergah Planlama ve Kontrol Sistemi, servis taşımacılığı ve toplu taşıma araçlarının rota ve güzergah planlamasının yapılması, duraklara giriş çıkış süreleri, bir sonraki durağa varış bilgileri bu sistem sayesinde hesaplanmakta ve yönetilmektedir. Bu sistem sayesinde kolay durak tanımlama yapılabilmekte ve araçların duraklara giriş çıkış, durak içerisinde bekleme süresi, durağa uğramama yada transit geçme gibi durumlar raporlanabilmekte ve daha etkin bir taşıma sistemi yapılmaktadır.

Ayrıca bu sistem satış ve saha ağırlıklı çalışan firma personellerinin verilen ziyaret ya da teslimat adreslerine gidip gitmediği yada varış ve bekleyiş sürelerini kontrol edebilir ve varsa bölge kısıtlaması bu sayede bölge dışına çıkıp çıkmadığı tespit edilebilmektedir.

Merak Ettikleriniz İçin Bize Ulaşın

BLOG

Haberler

Araç Takip Sistemi Avantajları ve Dezavantajları

Araç Takip Sistemi Avantajları ve Dezavantajları

Araç takip sistemi birçok avantajı beraberinde getirirken, bazı dezavantajları da vardır. İşletmeler, araç takip sistemi kurulumu öncesinde avantajlar ve dezavantajlar konusunda detaylı bir şekilde araştırma yapmalı ve sistem kurulumu için en doğru kararı vermelidir.

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo araç takip sistemi (FATS), bir işletmenin araç filosunun izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan bir yazılım çözümüdür. FATS, işletmelerin araçlarına ait verileri toplar ve bu verileri işletmelerin farklı departmanları arasında paylaşır.

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç takip sistemi (ATS), bir aracın konumunu, hızını, rotasını ve diğer performans özelliklerini izlemek için kullanılan bir teknolojidir. Bu sistemler genellikle bir araçta bulunan GPS cihazları, sensörler ve iletişim ekipmanlarının bir kombinasyonudur.

Hemen Ara
Whatsapp