Öğrenci Servis Araçları Takip ve Veli Bilgilendirme Sistemi
Page Image

Öğrenci Servis Araçları Takip ve Veli Bilgilendirme Sistemi

Öğrenci Servis Araçları Takip ve Veli Bilgilendirme Sistemi öğrenci taşımacılığı yapan firmaların daha etkin ve güvenli bir şekilde öğrenci taşımaları ve akıllı uyarı sistemi ile veli bilgilendirmesi yapabilmeleri için geliştirilmiştir. Harita üzerinde öğrenci adresleri belirlenerek servisin bu duraklara gelmeden sistem otomatik olarak öğrenci velisine Servis Geldi sms atarak velinin öğrenciyi durağa çıkarmasını sağlamaktadır.

Bu sistemin en büyük amacı soğuk, yağmurlu, aşırı sıcak vb. havalarda öğrencinin durakta boştan yere beklemesini önlemektir. Ayrıca veli çocuğunun servise bindiği andan okul bahçesine girene kadarki tüm hareketleri izleyebilir, şoförün yaptığı olası ihlalleri görüp gerekli uyarıları yapabilir. Bu durumun tam tersi öğrencinin okuldan çıkıp eve gelene kadar ki durumu da takip altına alınmakta ve öğrenci evine yaklaştığında yine veli sms ile uyarılmaktadır.

Merak Ettikleriniz İçin Bize Ulaşın

BLOG

Haberler

Araç Takip Sistemi Avantajları ve Dezavantajları

Araç Takip Sistemi Avantajları ve Dezavantajları

Araç takip sistemi birçok avantajı beraberinde getirirken, bazı dezavantajları da vardır. İşletmeler, araç takip sistemi kurulumu öncesinde avantajlar ve dezavantajlar konusunda detaylı bir şekilde araştırma yapmalı ve sistem kurulumu için en doğru kararı vermelidir.

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç takip sistemi (ATS), araçların güvenliğinin sağlanması açısından son derece önemlidir. İşletmelerin araç filolarının izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan ATS, araçların güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo araç takip sistemi (FATS), bir işletmenin araç filosunun izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan bir yazılım çözümüdür. FATS, işletmelerin araçlarına ait verileri toplar ve bu verileri işletmelerin farklı departmanları arasında paylaşır.

Hemen Ara
Whatsapp