Sefer Durak Takip ve İstatistik Sistemi
Page Image

Sefer Durak Takip ve İstatistik Sistemi

Sefer / Durak / Takip ve İstatistik Sistemi araçların dolum ve yükleme yapacağı yerler ile belirlenen bu duraklar arasında yapılan sefer sayılarının takibi ve sefer varış zamanlarının raporlanabildiği bir sistemdir. Firma araçlarının uğramak/ziyaret etmek zorunda olduğu lokasyonlara varış ve bekleme süreleri ile bu lokasyon dışı yapılan duraklamalar takip edilebilmekte ve yapılan seferler üzerinden istatistik oluşturulabilmektedir.

Merak Ettikleriniz İçin Bize Ulaşın

BLOG

Haberler

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç takip sistemi (ATS), araçların güvenliğinin sağlanması açısından son derece önemlidir. İşletmelerin araç filolarının izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan ATS, araçların güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo araç takip sistemi (FATS), bir işletmenin araç filosunun izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan bir yazılım çözümüdür. FATS, işletmelerin araçlarına ait verileri toplar ve bu verileri işletmelerin farklı departmanları arasında paylaşır.

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç takip sistemi (ATS), bir aracın konumunu, hızını, rotasını ve diğer performans özelliklerini izlemek için kullanılan bir teknolojidir. Bu sistemler genellikle bir araçta bulunan GPS cihazları, sensörler ve iletişim ekipmanlarının bir kombinasyonudur.

Hemen Ara
Whatsapp