Taksimetre Kazanç Takip ve Kontrol Sistemi
Page Image

Taksimetre Kazanç Takip ve Kontrol Sistemi

Taksimetre Kazanç Takip ve Kontrol Sistemi kendi taksisinde şoför çalıştıran taksi sahiplerinin taksinin günlük yaptığı kazancı takip edebilmesi amacıyla geliştirilmiştir. Taksilerdeki en büyük sıkıntı şoförün kazancının az söyleyip haksız kazanç elde edilmesidir.

Bunun için aynalı taksimetrelere uygulanan bu sistem taksimetrenin her açılış ve kapanış bilgilerini alarak günlük yapılan kazancı hesaplamaktadır. Dolayısıyla taksi sahibi online olarak hem aracın yaptığı km yi görebilmekte hem de yapılan kazancı görebilmektedir. Bu sayede haksız kazançlar ortadan kaldırılabilmektedir.

Merak Ettikleriniz İçin Bize Ulaşın

BLOG

Haberler

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç takip sistemi (ATS), bir aracın konumunu, hızını, rotasını ve diğer performans özelliklerini izlemek için kullanılan bir teknolojidir. Bu sistemler genellikle bir araçta bulunan GPS cihazları, sensörler ve iletişim ekipmanlarının bir kombinasyonudur.

Araç Takip Sistemi Avantajları ve Dezavantajları

Araç Takip Sistemi Avantajları ve Dezavantajları

Araç takip sistemi birçok avantajı beraberinde getirirken, bazı dezavantajları da vardır. İşletmeler, araç takip sistemi kurulumu öncesinde avantajlar ve dezavantajlar konusunda detaylı bir şekilde araştırma yapmalı ve sistem kurulumu için en doğru kararı vermelidir.

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo araç takip sistemi (FATS), bir işletmenin araç filosunun izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan bir yazılım çözümüdür. FATS, işletmelerin araçlarına ait verileri toplar ve bu verileri işletmelerin farklı departmanları arasında paylaşır.

Hemen Ara
Whatsapp