Bayilik Talebi

Takip Cihazları ve Filo Yönetim yazılımları üreticisi olarak, Bayimiz olacak firmalarda belirli nitelikler aramaktayız. 

1. Sektörel Tecrübe: Bayilerimizde, Araç Takip ve Güvenlik sektörüne hakim,  belli bir bilgi birikimi ve tecrübesi aranmaktadır. Çünkü müşterilerin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde anlamak ve onlara doğru çözümler sunulmalıdır.

2. Müşteri Odaklılık: Bayilerimiz, müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutarlar ve müşterileri nokta atışı belirlerler. Çünkü hangi müşterinin hangi çözümlere ihtiyacı olduğunu kolaylıkla tahmin edebilirler.

3. Ekip Çalışması: Bayilerimiz, müşterilerle iletişim kurmanın yanı sıra, firmamızın diğer departmanlarıyla da işbirliği halinde çalışırlar. Bu nedenle, takım çalışmasına yatkın, işbirliği yapabilen ve iletişim becerileri güçlü firmalar arıyoruz.

4. Satış Becerisi: Bayilerimiz, firmamızın ürün ve hizmetlerini müşterilere anlatmak ve satışını yapmakla sorumludurlar. Bu nedenle, satış becerisi, pazarlama becerileri ve satış teknikleri hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir.

Bu niteliklere sahip olan firmalar, firmamızın bayisi olabilirler. Eğer bu niteliklere sahip olduğunuzu düşünüyorsanız, başvurularınızı bekliyoruz.
 Başvuru Formu

Hemen Ara
Whatsapp