Çağrı Merkezi ve Acil Durum Takip Sistemi
Page Image

Çağrı Merkezi ve Acil Durum Takip Sistemi

Günümüzde araç ve sürücü güvenliğinin son derece önemli olduğu çok iyi bilinmektedir. Özellikle taksilerde gasp, banka araçlarında soygun, değerli eşya yada yükte hafif pahada ağır ürün taşımacılığı yapan araçlarda hırsızlık son derece üzücü hatta sonu acı olaylara dayanmaktadır.

Çağrı Merkezi ve Acil Durum Takip Sistemi sayesinde araçlara takılan acil durum butonu sayesinde şoförlerin olası tehlikelere karşı düğmeye basması sonucu otomatik olarak çağrı merkezimizle irtibata geçilmekte çağrı merkezi personeli tarafından araç içi dinlenilmekte ve harita üzerinden lokasyon belirlenerek güvenlik güçlerinin yönlendirilmesi sağlanmaktadır. Sistem sayesinde çağrı merkezine acil durum çağrısının ulaştığı andan itibaren yapılan müdahale sonuçlanıncaya kadar geçen süreç eksiksiz ve dikkatli bir şekilde yürütülür.

Merak Ettikleriniz İçin Bize Ulaşın

BLOG

Haberler

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç takip sistemi (ATS), bir aracın konumunu, hızını, rotasını ve diğer performans özelliklerini izlemek için kullanılan bir teknolojidir. Bu sistemler genellikle bir araçta bulunan GPS cihazları, sensörler ve iletişim ekipmanlarının bir kombinasyonudur.

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo araç takip sistemi (FATS), bir işletmenin araç filosunun izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan bir yazılım çözümüdür. FATS, işletmelerin araçlarına ait verileri toplar ve bu verileri işletmelerin farklı departmanları arasında paylaşır.

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç takip sistemi (ATS), araçların güvenliğinin sağlanması açısından son derece önemlidir. İşletmelerin araç filolarının izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan ATS, araçların güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Hemen Ara
Whatsapp