Personel Servis Araçları Takip ve Planlama Sistemi
Page Image

Personel Servis Araçları Takip ve Planlama Sistemi

Personel Servis Araçları Takip ve Planlama Sistemi sayesinde hangi personelin hangi duraktan hangi araca ne zaman bindiği ve nerede ne zaman indiği raporlanabilmektedir. Harita üzerinde oluşturulan duraklar sayesinde servislerin durak haricinde personel alıp durak haricinde indirmesinin önüne geçilmiş olur.

Kurum/Şirket yönetimi bu sistem üzerinden hangi semte nasıl bir araç vereceğinin analizini yapabilmekte, araç doluluk oranlarını alabilmekte, personelin iş yerine geliş ve işe başlayış sürelerini raporlayabilmektedir.

Sistemin en büyük avantajı kiralık personel taşımacılığı yapan firmaların aynı araç içerisinde farklı 2 firmanın personelini taşıyan ve 2 ayrı firmadan para alan servislerin önüne geçmektir.

Merak Ettikleriniz İçin Bize Ulaşın

BLOG

Haberler

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo araç takip sistemi (FATS), bir işletmenin araç filosunun izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan bir yazılım çözümüdür. FATS, işletmelerin araçlarına ait verileri toplar ve bu verileri işletmelerin farklı departmanları arasında paylaşır.

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç takip sistemi (ATS), bir aracın konumunu, hızını, rotasını ve diğer performans özelliklerini izlemek için kullanılan bir teknolojidir. Bu sistemler genellikle bir araçta bulunan GPS cihazları, sensörler ve iletişim ekipmanlarının bir kombinasyonudur.

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç takip sistemi (ATS), araçların güvenliğinin sağlanması açısından son derece önemlidir. İşletmelerin araç filolarının izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan ATS, araçların güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Hemen Ara
Whatsapp