Filo Yönetim Bakım Servis ve Analiz Sistemi
Page Image

Filo Yönetim Bakım Servis ve Analiz Sistemi

Filo Yönetim ve Analiz Sistemi, sayesinde filonuzda bulunan tüm araçların yönetimini yapabilir, girilen veriler doğrultusunda analiz sonuçlarını alabilirsiniz. Bu sistem sayesinde artık araçlarınızın bakım zamanlarını, muayene zamanlarını, lastik değişim zamanlarını, kasko yenileme zamanlarını takip etmenize gerek kalmadan sistem otomatik kendisi takip edip zamanı gelince kullanıcıya erken uyarı sistemi sayesinde uyarı vermektedir.

Filonuzu daha etkin yönetebilir geçmişe yönelik yapılan masraflara ait raporlama oluşturabilirsiniz. Alınan raporlar sayesinde gider kalemlerini daha detaylı inceleyebilir maliyetleri minimum seviyelere çekebilirsiniz. Böylece filo yönetiminizde araç giderlerinde önemli oranda düşüşler sağlanmaktadır. Filolarınızı daha etkin ve kusursuz şekilde yönetebilirsiniz.

Filo Takip ve Yönetim Sistemi ile araçlarınızın bakım işlemlerini işleyerek periyodik bakımları gelen araçlarınızı sistem üzerinden uyarı mesajları sayesinde takip edebilirsiniz. Araç muayene işlemlerini takip edebilirsiniz. Filo Takip ve Yönetim Sistemi ile dışarıdan sözleşmeli olarak alınan araçlarınızı ve araçlarınıza ait sigorta ve kasko işlemlerini sisteme girebilir ve takip edebilirsiniz. Aynı zamanda personel işlemlerinizi Filo Takip ve Yönetim Sistemi üzerinden sürdürebilrsiniz. Tüm filo takip ile ilgili verileri geçmişe dönük en az iki yıl olmak üzere takip edip raporlayabilirsiniz.

Filo Takip sistemi içerisinde, tüm filonuza ait araçları raporlayabildiğiniz gibi hem araç takip sistemlerine ait hemde filo takip yazılımına ait bilgileri tek bir araç bazında da görüntüleme ve raporlama yaptırabilirsiniz. Pergo araç takip ve filo takip sistemleri tamamiyle yerli üretim olmasından dolayı müşterilerimize özel istekleri hızlı bir biçimde yapabilme özelliğine de sahip bulunmaktayız. Filo takip sayesinde araçlarınız daha az masraf yaparak daha hızlı çözümlere kavuştuğunu göreceksiniz. Filo takip ve araç takip sistemleri fiyatları bakımından şirketinize daha çok kazançlı çıkaracağına eminiz. Pergo Araç Takip Sistemi iş performansınızı arttırdığı gibi masraflarınızı da azaltacaktır. Araç Takip Sistemi ile saha ekiplerinizi anlık olarak izleyebilir, saha ekiplerinize grup yada kişi bazında koordinatlı iş emri gönderebilirsiniz.

Araç takip sisteminin müşterilerimiz tarafından başlıca tercih nedenleri ise fonksiyonel olarak yakıt depo seviyesi ölçme, filo takip, araçların uzaktan durdurulması, batarya ve tüm gsm-gps modül/antenlerinin dahili olması ve Dünya’nın en küçük takip cihazı olma ünvanına da sahip olmaları sayılabilir.

Filo Takip ve Yönetim Sistemimizi diğerlerinden ayıran önemli özelliği ise müşterilerimize özel olarak modifiye edilebilmesidir. Pergo Filo Takip ve Yönetim Sistemi sayesinde tüm araçlarınızın sevk ve idaresini tek bir sistem üzerinden yapabilirsiniz. Araç takip sistemi ile birlikte aynı ekran üzerinden araçlarınızın anlık takibini yapabildiğiniz gibi tüm filonuza ait geçmişe dönük verileri ve yapmış olduğu hareketleri görüntüleyebilirsiniz.

Merak Ettikleriniz İçin Bize Ulaşın

BLOG

Haberler

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç takip sistemi (ATS), bir aracın konumunu, hızını, rotasını ve diğer performans özelliklerini izlemek için kullanılan bir teknolojidir. Bu sistemler genellikle bir araçta bulunan GPS cihazları, sensörler ve iletişim ekipmanlarının bir kombinasyonudur.

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç takip sistemi (ATS), araçların güvenliğinin sağlanması açısından son derece önemlidir. İşletmelerin araç filolarının izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan ATS, araçların güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo araç takip sistemi (FATS), bir işletmenin araç filosunun izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan bir yazılım çözümüdür. FATS, işletmelerin araçlarına ait verileri toplar ve bu verileri işletmelerin farklı departmanları arasında paylaşır.

Hemen Ara
Whatsapp