Yakıt Alım Takip ve Kontrol Sistemi
Page Image

Yakıt Alım Takip ve Kontrol Sistemi

Yakıt Alım Takip ve Kontrol Sistemi, Opet ve PO ile entegre çalışmakta olup, araç filolarında taşıt tanıma sistemi olan firmaların yakıt alımlarını otomatik olarak bu sistem üzerinden izleyebilmeleri ve raporlayabilmeleri için geliştirilmiştir.

Kullanıcı taşıt tanıma sistemi için kullanmakta olduğu kullanıcı adı ve şifresini bu sisteme bir defa girmesi sonucu filolarındaki tüm yakıt alım işlemleri otomatik olarak gelmektedir. En büyük avantajı şoförün akaryakıt istasyonundan yakıt fişi almasına ve bu fişleri kurum içerisinde bir kişinin tek bir yere yazmasına gerek kalmamaktadır.

Çünkü sistem hangi aracın hangi istasyondan ne çeşit yakıt aldığı, zamanı, litresi, miktarı ve makbuz numaralarını otomatik olarak alabilmekte ve bu bilgiler 2 yıl geçmişe yönelik istenilen zamanda raporlanabilmektedir.

Merak Ettikleriniz İçin Bize Ulaşın

BLOG

Haberler

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç takip sistemi (ATS), araçların güvenliğinin sağlanması açısından son derece önemlidir. İşletmelerin araç filolarının izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan ATS, araçların güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Araç Takip Sistemi Avantajları ve Dezavantajları

Araç Takip Sistemi Avantajları ve Dezavantajları

Araç takip sistemi birçok avantajı beraberinde getirirken, bazı dezavantajları da vardır. İşletmeler, araç takip sistemi kurulumu öncesinde avantajlar ve dezavantajlar konusunda detaylı bir şekilde araştırma yapmalı ve sistem kurulumu için en doğru kararı vermelidir.

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç takip sistemi (ATS), bir aracın konumunu, hızını, rotasını ve diğer performans özelliklerini izlemek için kullanılan bir teknolojidir. Bu sistemler genellikle bir araçta bulunan GPS cihazları, sensörler ve iletişim ekipmanlarının bir kombinasyonudur.

Hemen Ara
Whatsapp