Hafriyat Atık Takip ve Kontrol Sistemi
Page Image

Hafriyat Atık Takip ve Kontrol Sistemi

Hafriyat / Atık Takip ve Kontrol Sisteminin amacı hafriyat ve atık taşımacılığı yapan firmaların araçlarının kanuna aykırı yükleme ve boşaltma yapılmasının engellenmesi amacıyla geliştirilmiştir.

Hafriyat / Atık Takip ve Kontrol Sistemi sayesinde hafriyat ve atıklar belediye yada ilgili kurumun belirlemiş olduğu boşaltım istasyonları haricinde boşaltım yapması durumunda bu durumun tespit edilip ceza uygulanması sağlanmaktadır. Bu sayede araçların belirlenen lokasyon haricinde hafriyat yada atık boşaltmaları önlenerek çevre kirletilmemiş olur.

Merak Ettikleriniz İçin Bize Ulaşın

BLOG

Haberler

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç takip sistemi (ATS), araçların güvenliğinin sağlanması açısından son derece önemlidir. İşletmelerin araç filolarının izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan ATS, araçların güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Araç Takip Sistemi Avantajları ve Dezavantajları

Araç Takip Sistemi Avantajları ve Dezavantajları

Araç takip sistemi birçok avantajı beraberinde getirirken, bazı dezavantajları da vardır. İşletmeler, araç takip sistemi kurulumu öncesinde avantajlar ve dezavantajlar konusunda detaylı bir şekilde araştırma yapmalı ve sistem kurulumu için en doğru kararı vermelidir.

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo Araç Takip Sistemi Nedir

Filo araç takip sistemi (FATS), bir işletmenin araç filosunun izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan bir yazılım çözümüdür. FATS, işletmelerin araçlarına ait verileri toplar ve bu verileri işletmelerin farklı departmanları arasında paylaşır.

Hemen Ara
Whatsapp