Yük Damper Takip ve Kontrol Sistemi
Page Image

Yük Damper Takip ve Kontrol Sistemi

Yük / Damper Takip ve Kontrol Sistemi damperli araçlarla yük taşımacılığı yapan firmaların araçlarında yük olup olmadığının takibi için geliştirilmiştir. Ayrıca araçların nerede ve ne zaman damperi kaldırıp indirdiği, damperi kaldırdığında boşaltım yapıp yapmadığı tespit edilebilmektedir.

Sistemin en büyük avantajı aralıklarla yaşanan damper açık unutulup seyahat eden kamyonların kaza risklerine karşı önceden uyarı sisteminin olmasıdır. Yani araç damper açık gittiği zaman istenilirse araç içerisine şoförü uyarmak amaçlı sesli uyarı, istenilirse de istenilen yetkili kişilere Sms ile uyarı gönderilmektedir.

Merak Ettikleriniz İçin Bize Ulaşın

BLOG

Haberler

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç Takip Sistemi Nedir ve Nasıl Çalışır

Araç takip sistemi (ATS), bir aracın konumunu, hızını, rotasını ve diğer performans özelliklerini izlemek için kullanılan bir teknolojidir. Bu sistemler genellikle bir araçta bulunan GPS cihazları, sensörler ve iletişim ekipmanlarının bir kombinasyonudur.

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç Takip Sistemi ve Güvenlik Neden Önemlidir

Araç takip sistemi (ATS), araçların güvenliğinin sağlanması açısından son derece önemlidir. İşletmelerin araç filolarının izlenmesi, yönetilmesi ve optimize edilmesi için kullanılan ATS, araçların güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlar.

Araç Takip Sistemi Avantajları ve Dezavantajları

Araç Takip Sistemi Avantajları ve Dezavantajları

Araç takip sistemi birçok avantajı beraberinde getirirken, bazı dezavantajları da vardır. İşletmeler, araç takip sistemi kurulumu öncesinde avantajlar ve dezavantajlar konusunda detaylı bir şekilde araştırma yapmalı ve sistem kurulumu için en doğru kararı vermelidir.

Hemen Ara
Whatsapp