Blog – PERGO http://www.pergo.com.tr Araç Takip Sistemleri Thu, 17 Jan 2019 11:05:28 +0000 tr-TR hourly 1 https://wordpress.org/?v=4.9.10 Fideltus İleri Teknoloji Intertraffic 2015 Fuarı Standımıza Bekliyoruz http://www.pergo.com.tr/fideltus-ileri-teknoloji-intertraffic-2015-fuari-standimiza-bekliyoruz/ Thu, 07 May 2015 10:03:10 +0000 http://www.pergo.com.tr/?p=1019 Uluslararası Altyapı, Trafik Yönetimi, Yol Güvenliği ve Park Sistemleri Fuarı 2 yılda bir Ulaştırma sektörünü İstanbul’da biraraya getiriyor. Kentiçi ve kentler arası yolcu ve yük taşımacılığında kullanılan taşıtlar, toplu ulaşım...

The post Fideltus İleri Teknoloji Intertraffic 2015 Fuarı Standımıza Bekliyoruz appeared first on PERGO.

]]>
Uluslararası Altyapı, Trafik Yönetimi, Yol Güvenliği ve Park Sistemleri Fuarı 2 yılda bir Ulaştırma sektörünü İstanbul’da biraraya getiriyor.

Kentiçi ve kentler arası yolcu ve yük taşımacılığında kullanılan taşıtlar, toplu ulaşım sistemlerindeki gelişmeler, akıllı ulaşım sistemleri, trafik yönetimi ve planlaması, ulaştırma yönetiminde yer alan tüm kurumlar ve bunlar arasındaki koordinasyon, yol güvenliği ve güvenliğin arttırılmasında kullanılan tüm ekipmanlar İntertraffic İstanbul platformunda yer alacak konu başlıklarıdır.

Fuarın bu zengin katılım portföyü ile gerçekleşecek olmasının geçmiş yıllarda olduğu gibi gerek ülkemiz gerekse de bölgemiz açısından büyük bir fayda sağlayacağı çok açıktır. Intertraffic Istanbul 27-29 Mayıs 2015 tarihinde İstanbulda 8.kez sektörü bir araya getiriyor olacak.

Her yıl Asya & Avrupa Ulaşım sektörünü İstanbul’da bir araya getiren ve son teknolojilerin sergilendiği buluşma platformunda standımıza bekliyoruz.

FİDELTUS İLERİ TEKNOLOJİ STANDI
HALL :10
STAND : 10G-7
İSTANBUL EXPO CENTER

The post Fideltus İleri Teknoloji Intertraffic 2015 Fuarı Standımıza Bekliyoruz appeared first on PERGO.

]]>