Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Pergo Nedir?
Pergo Nedir

Pergo, takip edilmek istenilen herşeyin (araç, insan, eşya, hayvan) dünya üzerinde nerede olduğunun belirlenmesi, takip edilen şey ile izleme merkezi arasındaki haberleşmenin gerçekleştirilmesi, araç ve kişi güvenliğinin sağlanması için özel yeteneklere sahip, Türkiye’ de ve Türk mühendislerince geliştirilmiş takip ve güvenlik sistemi yazılım ve donanımlarıdır. Ayrıntılı Bilgi »

Pergo Nasıl Çalışır?
Pergo Nasıl Çalışır?

Pergo Araç ve Kişi Takip sistemleri ve cihazları GPS uydularından konum bilgisini alır. Belirli hesaplardan sonra GPRS bağlantısı ile konum bilgisi izleme merkezine gönderilir. Sistem G elen Koordinat Bilgisini veritabanına işler ve izleme yazılımlarına ulaştırır. Ayrıntılı Bilgi »

Pergo'nun Emsalsiz Özellikleri

Pergo Araç Takip Sistemi ModelleriPergo Araç Takip ve Navigasyon Sistemleri’nin Benzersiz Özellikleri

 • Kısıtlamalı kontrolleri ve ihlalde sms ile kullanıcıları anında bilgilendirme,
 • Herhangi bir cep telefonu ile anlık konum bilgisinin sorgulanması
 • Düşük aidat, düşük gsm faturası,
 • Dahili antenleri ve tek bağlantı kablosu ile kolay montaj, araç içinde gizleyebilme,
 • 7/24 Online acil durum izlemesi ve güvenlik güçlerine bildirme,
 • Acil durumda otomatik araç içi ses bağlantısı,
 • 5 farklı acil durum izlemesi,
 • Elektronik park özelliği,
 • Asist-gps desteği ile %90 daha hızlı konum belirleme,
 • İkinci IP ve APN desteği,
 • Seri genişleme yuvası ile desteklenen donanımların tümünü aynı anda bağlayabilme,
 • Dahili şarj edilebilir li-ion batarya ile çalışabilme,

Pergo Araç Takip Sistemi

Araç Takip Sistemi üzerinden alınan bilgiler müşterilerimize doğru bir şekilde verilmek amacı ile haritalar oluşturulmaktadır. Pergo araç takip sistemi tüm Türkiye de yaygın servis ve bayi ağı sayesinde aynı zamanda Ankara ve İstanbul da bulunan teknik personeli ile daha hızlı ve doğru bilgiyi müşterilerine sunmaktadır. Araç Takip Sistemi vermiş olduğumuz bu hizmet araç takip sistemi fiyatlarında hiç bir şekilde ek bir maliyet getirmemektedir. Araç takip sistemleri ve ya araç takip cihazları kullanım yerleri olarak her türlü araç ve mobil kullanıma uygun bir şekilde dizayn edilmiştir.

Araç Takip Sistemi ve araç takip sistemi kullanıldığı nesnenin berede olduğunu anlık olarak lisanlı haritalarda gürüntüleme yapılabildiği gibi geçmişe dönük beş yıla kadar raprolama yapabilmektedir. Araç takip sistemleri filo takip yapmak isteyen araç sayısı fazla olan kurum veya kuruluşlarda tercih edildiği gibi kobi ve kobi altı sekmenttede araç takip cihazları ve araç takip sistemleri tercih edilmektedir. Araç Takip Sistemi her sekmette kolayca satın alınabilecek seviyededir.

Pergo araç takip sistemi F60 modelli cihazı seyesinde Dünya’nın en küçük takip cihazı olma ünvanına da sahip olmaktadır. Diğerlerinden ayıran önemli özellikleri sayesinde müşterilerine özel çözümler sağlamaktadır. Pergo Filo Takip yazılımları sayesinde, görev emri tanımlayabilirsiniz. Görev emri içerisinde hangi aracın kimler tarafından hangi görev için tahsil edildiği görülebilmektedir.demirbaş modülü ile tüm filo’nuzu kayıt altına alabilirsiniz. Pergo Navigasyon Sistemleri ile saha ekiplerinizi anlık oalrak izleyebilir, saha ekiplerinize grup yada kişi bazındakoordinatlı iş emri gönderebilirsiniz. araç takip Pergo araç takip sistemi yerli sermaye ve üretim gücü sayesinde Türkiye üzerinde önemli bir yatırım yaparak himzet vermeye devam etmektedir.

Fideltus Araç Takip Sistemi ileri teknoloji ürünleri A.Ş. 'ye ait bir yerli firmadır

Araç takip sistemi sayesinde araçlarınızı daha hızlı sevk ve idare edebildiğinizi istatistik bilgiler ile kanıtlanmıştır. Fiyatları yerli üretim olması sebebiyle daha ekonomik olduğu saha çalışmalarımızdan ve müşterilerimizin tercihi bakımından tespit edilmiştir. Ankara da Ar-ge çalışması yapıldığı gibi Araç Takip Sistemi İstanbul da merjezi olan Fideltus Araç Takip Sistemi ileri teknoloji ürünleri A.Ş. 'ye ait bir yerli firmadır. Sistemi içerisinde tüm araçlarınızı anlık olarak takip edildiği gibi tüm filo takip verilerinizide anlık görüntüleme yapılabilmektedir. Aynı zamanda pergo Araç Takip Sistemi tamiyle kendine lisanslanmış olan sayısal haritalar sayesinde adresleme yapılabilmektedir. Üzerinden gelen bilgileri merkez server'lara aktarma işleminden sonra web kullanıcılarına verilen şifreler sayesinde pergo lisanslı haritalar üzerinden görüntüleme yapıldığı gibi google,microsoft ve yahoo haritalarını kullanarak harita üzerinde daha fazla bilgi verebilmektedir. Araç Takip Sistemi hiç bir şekilde ekstra bir maliyet bindirmemektedir.

Seo by REKNOVA