Pergo Araç Takip Sistemi Özellikleri

Sıkıştırılmış Kriptolu Konum Bilgisi Aktarımı

Sıkıştırılmış Kriptolu Konum Bilgisi Aktarımı

Cihaz aracın her konumunu verilen değerler çerçevesinde merkeze gönderir. Bu her konum gönderim 1 paketten oluşur ve her paket operatör tarafında bir maliyet oluşturmaktadır. Cihazın bu özelliği sayesinde cihaz konumları üzerinde biriktirir ve 10 adet olduğunda merkeze gönderilmesi sağlanır. Bu sayede her hangi bir konum kaybı yaşanmazken operatör tarafında maliyetler azaltılmış olur.

Uzun Süre Hareketsiz Durumda Cihaz Kapalıyken Merkez Bağlantı Kontrol Özelliği

Uzun Süre Hareketsiz Durumda Cihaz Kapalıyken Merkez Bağlantı Kontrol Özelliği

Cihaza aracın kontağı kapalı iken de aracın durumu ile ilgili merkeze bilgi vermesi sağlanabilmektedir. bu sayede aracın uzun süre kontağı kapalı durumda olsa bile cihaz belirtilen sürede uyanır ve durumunu merkeze bildirir.

Aracın uzun süre çalışmaması durumunda enerji tüketiminin en aza indirilmesi

Aracın uzun süre çalışmaması durumunda enerji tüketiminin en aza indirilmesi

Aracın uzun süre çalışmaması durumunda cihaz fazla enerji harcamamak adına kendini tasarruf moduna çeker. Bu süre default 72 saat olup kullanıcı tarafından ayarlanabilmektedir.

Asist GPS desteği

Asist GPS desteği

Cihazın A-Gps desteği bulunmaktadır. Bu sayede kurulan A-Gps sunucusu ile konum belirleme daha hızlı olabilmektedir.

Dahili GSM ve GPS Anteni

Dahili GSM ve GPS Anteni

Cihazın üzerinde dahili GSM ve GPS antenleri bulunmaktadır. Bu sayede hem ilave anten kablosu ve montajıyla uğraşılmaz hem de cihazın daha küçük alanlara montajı yapılabilmektedir.

Dahili  Mikrofon ve Hoparlör

Opsiyonel Dahili  Mikrofon ve Hoparlör

Cihazın üzerinde opsiyonel olarak dahili mikrofon ve hoparlör bağlanabilmektedir. Bu sayede aracın içerisinde bulunan şoför ile konuşulabilinir, talimat verilebilinir veya gideceği görev bildirilebilinir.

araç takip cihazı dahili batarya

Dahili Batarya

Cihazın üzerinde bulunan dahili batarya sayesinde cihazın elektriğinin kesilmesi, aracın aküsünün sökülmesi gibi durumlarda cihaz 18 saat boyunca konum göndermeye devam etmektedir. Cihaza tekrar enerji geldiğinde cihaz üzerinde bulunan şarj ünitesi sayesinde batarya otomatik olarak şarj edilmektedir. Batarya sayesinde cihaz montaj yapılmadan mobil olarak da kullanılabilmektedir.

Dahili Hazıfa

Dahili Hazıfa

Cihazın üzerinde bulunan dahili hafıza sayesinde GSM baz istasyonunun çekmediği durumlarda cihaz 70.000 adet konum, hız, alarm, ihlal gibi bilgileri üzerinde saklar ve GSM baz istasyonunun çektiği anda merkeze göndermeye başlar. Bu sayede cihaz nerede olursa olsun GSM çekmediği yerlerde bile konum kaybı olmadan izleme yapılmasını sağlar.

HEMEN BİR PERGO ARAÇ TAKİP SİSTEMİ SAHİBİ OLMAK İÇİN

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN